Serwis jest efektem współpracy Ambasady USA w Polsce i Fundacji Instytut Spraw Zagranicznych

Sport
Maj 21

Anna Kobylarz ukończyła morderczy biegu Tough Mudder w Vermont

Ania Kobylarz z Connecticut  autorka książki pod tytułem "Spod dywanów Amerykanów" w niedzielę 6 maja ukończyła szczęśliwie morderczo trudny bieg  Mt. Snow Tough Mudder, który odbywał się  w Vermont.  Bieg ten jest  jednym z najtrudniejszych z tego rodzaju a jego trasa znajduje się na górzystym terenie byłego ośrodka narciarskiego.

Więcej…
Maj 19

Adamek miał sparować z Aguilerą

Niespełna miesiąc został do walki Tomasza "Górala" Adamka (35l) , (45-2, 28 KO) z  Eddim „Fast" Chambersem ( 30l) (36 -2, 18 KO). Pięściarze zmierzą się w sobotę 16 czerwca w Prudential Center w Newark, NJ. Trener Tomasza Adamka Roger Bloodworth zdradza nam szczegóły przygotowań.
Więcej…
Maj 02

Polka gotowa na morderczy bieg Tough Mudder

W ciągu ostatnich, kilku miesięcy Ania Kobylarz z Connecticut  autorka książki pod tytułem "Spod dywanów Amerykanów" ciężko trenowała  aby wziąć udział w morderczym biegu Mt. Snow Tough Mudder, który odbędzie  się w najbliższą niedzielę 6 maja w Vermont. 

Bieg ten jest  jednym z najtrudniejszych wyzwań, jakie człowiek może mieć przed sobą.

Więcej…
Kwi 30

Góralską siłę mam we krwi!

Tomasz Adamek, który (45-2, 28 KO) , który w sobotę 16 czerwca w Prudential Center w Newark, NJ stoczy walkę  z Eddiem „Fast" Chambersem (36-2, 18 KO), opowiada o; miłości do gór, przygotowaniach do walk na wielkich wysokościach i o tym, dlaczego nie został zawodowym narciarzem.

Więcej…
Kwi 23

Adamek twarzą w twarz w Chambersem

W czwartek 19 kwietnia o 12.30 po południu Tomasz "Góral" Adamek (35l) , (45-2, 28 KO) w czasie konferencji prasowej, która odbyła się w Newark New Jersey, pierwszy raz stanął twarzą w twarz z Eddim „Fast" Chambersem ( 30l) (36 -2, 18 KO).

Więcej…

Ekonomia

najważniejsze informacje z amerykańskiej i globalnej gospodarki

Czytaj więcej >>

Energia

informacje o działaniach wpływających na bezpieczeństwo energetyczne USA i Polski

Czytaj więcej >>

Ekologia

najnowsze trendy i tendencje

Czytaj więcej >>