Serwis jest efektem współpracy Ambasady USA w Polsce i Fundacji Instytut Spraw Zagranicznych

Apr 15

Góral w "Zderzeniu ciężkich"

Tomasz Adamek (45-2, 28 KO) zakończył tygodniowy obóz w St. Luis , który był pierwszym etapem przygotowań do jego walki z Eddiem „Fast" Chambersem, nazywanej "Heavyweights Collide", czyli "Zderzeniem ciężkich" . Pięściarze spotkają się w ringu w sobotę 16 czerwca w Prudential Center w Newark, NJ.

- Z Rogerem pracowaliśmy nad szybkością , siłą ciosu i innymi elementami, ale nie nie będę zdradzał detali, bo to jest przepis z mojej kuchni przygotowań, a jak każdy, dobry kucharz nie będę zdradzał, swych tajemnic. Widziałem wszystkie walki Chambersa, on zaś widział moją ostatnią z Nagym Aguilerą, gdyż był na tej walce. Przyznaję, że Chambers jest rzeczywiście bardzo szybki w ringu ale, tempo to przecież jeszcze nie wszystko, będzie musiał mnie trafić i to mocno, a to może mu się nie udać, bo przecież mam szczękę z granitu. - powiedział Tomasz. Dodał także, że bardzo się cieszy, że znowu będzie walczył w w Prudential Center w Newark, NJ, gdyż to miejsce ma dla niego specjalne znaczenie. - Tu zaczynałem swoją, amerykańską karierę i mam do tego miejsca szczególny sentyment a zwłaszcza do moich wspaniałych kibiców, którzy nigdy mnie nie zawiedli.- dodał Tomasz Adamek.

Od soboty

14 kwietnia ruszyła sprzedaż biletów na walkę Tomasza Adamka z Eddiem „Fast" Chambersem. Bilety w cenach; $ 254 , $104, $79 i $54.

Autor: Michał Hernes
Drukuj PDF

Ekonomia

najważniejsze informacje z amerykańskiej i globalnej gospodarki

Czytaj więcej >>

Energia

informacje o działaniach wpływających na bezpieczeństwo energetyczne USA i Polski

Czytaj więcej >>

Ekologia

najnowsze trendy i tendencje

Czytaj więcej >>